Bureau G&D

G&D is al meer dan 22 jaar de samenwerkingspartner voor zorgorganisaties. Wij bieden een scala aan opleidingen voor met name verzorgenden en verpleegkundigen. Zorgmedewerkers kunnen zich bij G&D ontwikkelen via zowel beroepsopleidingen (derde leerweg), branche-erkende opleidingen, als beroepsinhoudelijke leertrajecten.

Ook ondersteunen wij zorgorganisaties bij het versterken van de teams en bij vernieuwings- en veranderingsprocessen. Wij geven samen met onze opdrachtgevers handen en voeten aan vernieuwende gezichtspunten die zijn gericht op het verbeteren van de zorgverlening en van het werken en het opleiden binnen de organisatie.  

Monique Gerritzen

Monique Gerritzen
Trainer/adviseur, verpleegkundige
m.gerritzen@gdnet.nl

Martin Gloudemans

Martin Gloudemans
Directeur/adviseur, onderwijssocioloog
administratie@gdnet.nl

Lidwien Kroon

Lidwien Kroon
Trainer/adviseur, verpleegkundige
l.kroon@gdnet.nl

Claudi Luijkx

Claudi Luijkx
Coordinator/trainer, verpleegkundige
c.luijkx@gdnet.nl

Annemarie Schrijnemakers

Annemarie Schrijnemakers
Trainer/adviseur, verpleegkundige
a.schrijnemakers@gdnet.nl

Anjo Kommeren

Anjo Kommeren
Trainer/adviseur, verpleegkundige
a.kommeren@gdnet.nl

Sonja Leenders

Sonja Leenders
trainer /adviseur
s.leenders@gdnet.nl

Mathijs Gloudemans

Mathijs Gloudemans
Assistent manager, sociale wetenschapper
mj.gloudemans@gdnet.nl

Moniek Hensing

Moniek Hensing
Trainer/adviseur, verpleegkundige
m.hensing@gdnet.nl

Miriam de Wit

Miriam de Wit
Trainer/adviseur, verpleegkundige
m.dewit@gdnet.nl

Daniƫlle Oomen

Daniƫlle Oomen
Projectmedewerker, kwaliteitsverpleegkundige
d.oomen@gdnet.nl

Els Sanders

Els Sanders
Trainer/adviseur, verpleegkundige
e.sanders@gdnet.nl

Shirley Doorakkers

Shirley Doorakkers
Secretarieel medewerkster
administratie@gdnet.nl

Anja Veldhuizen

Anja Veldhuizen
Management assistente
administratie@gdnet.nl

Richelle Bruger

Richelle Bruger
Secretarieel medewerkster
administratie@gdnet.nl