Bureau G&D

G&D is de samenwerkingspartner voor zorgorganisaties. Wij bieden een scala aan opleidingen voor met name verzorgenden en verpleegkundigen. Zorgmedewerkers kunnen zich bij G&D ontwikkelen via zowel beroepsopleidingen (derde leerweg), branche-erkende opleidingen, als beroepsinhoudelijke leertrajecten.

Ook ondersteunen wij zorgorganisaties bij het versterken van de teams en bij vernieuwings- en veranderingsprocessen. Wij geven samen met onze opdrachtgevers handen en voeten aan vernieuwende gezichtspunten die zijn gericht op het verbeteren van de zorgverlening en van het werken en het opleiden binnen de organisatie.  

Monique Gerritzen

Monique Gerritzen
Trainer/adviseur, verpleegkundige
m.gerritzen@gdnet.nl

Martin Gloudemans

Martin Gloudemans
Directeur/adviseur, onderwijssocioloog
m.gloudemans@gdnet.nl

Lidwien Kroon

Lidwien Kroon
Trainer/adviseur, verpleegkundige
l.kroon@gdnet.nl

Claudi Luijkx

Claudi Luijkx
Coordinator/trainer, verpleegkundige
c.luijkx@gdnet.nl

Annemarie Schrijnemakers

Annemarie Schrijnemakers
Trainer/adviseur, verpleegkundige
a.schrijnemakers@gdnet.nl

Anjo Kommeren

Anjo Kommeren
Trainer/adviseur, verpleegkundige
a.kommeren@gdnet.nl

Ivo Wijdeveld

Ivo Wijdeveld
Trainer, verpleegkundige
i.wijdeveld@gdnet.nl

Mathijs Gloudemans

Mathijs Gloudemans
Assistent manager, sociale wetenschapper
mj.gloudemans@gdnet.nl

Moniek Hensing

Moniek Hensing
Trainer/adviseur, verpleegkundige
m.hensing@gdnet.nl

Cantal van Vliet

Cantal van Vliet
Onderzoeker, verplegingswetenschapper
c.vanvliet@gdnet.nl

Shirley Doorakkers

Shirley Doorakkers
Secretariaal medewerkster
administratie@gdnet.nl

Anja Veldhuizen

Anja Veldhuizen
Management assistente
administratie@gdnet.nl