Bureau G&D

G&D is al meer dan 24 jaar de samenwerkingspartner voor zorgorganisaties. Wij bieden een scala aan opleidingen voor met name verzorgenden en verpleegkundigen. Zorgmedewerkers kunnen zich bij G&D ontwikkelen via zowel beroepsopleidingen, branche-erkende opleidingen, als beroepsinhoudelijke leertrajecten.

Ook ondersteunen wij zorgorganisaties bij het versterken van de teams en bij vernieuwings- en veranderingsprocessen. Wij geven samen met onze opdrachtgevers handen en voeten aan vernieuwende gezichtspunten die zijn gericht op het verbeteren van de zorgverlening en van het werken en het opleiden binnen de organisatie.  

Monique Gerritzen

Monique Gerritzen
Docent/adviseur, verpleegkundige
m.gerritzen@gdnet.nl

Martin Gloudemans

Martin Gloudemans
Directeur/adviseur, onderwijssocioloog
administratie@gdnet.nl

Claudi Luijkx

Claudi Luijkx
Coördinator/trainer, verpleegkundige
c.luijkx@gdnet.nl

Annemarie Schrijnemakers

Annemarie Schrijnemakers
Trainer/adviseur, verpleegkundige
a.schrijnemakers@gdnet.nl

Anjo Kommeren

Anjo Kommeren
Trainer/adviseur, verpleegkundige
a.kommeren@gdnet.nl

Moniek Hensing

Moniek Hensing
Coördinator/docent, verpleegkundige
m.hensing@gdnet.nl

Sonja Leenders

Sonja Leenders
docent /adviseur
s.leenders@gdnet.nl

Mathijs Gloudemans

Mathijs Gloudemans
Assistent manager, sociale wetenschapper
mj.gloudemans@gdnet.nl

Miranda Westerlaken

Miranda Westerlaken
Trainer/adviseur
m.westerlaken@gdnet.nl

Miriam de Wit

Miriam de Wit
Trainer/adviseur, verpleegkundige
m.dewit@gdnet.nl

Daniëlle Oomen

Daniëlle Oomen
Docent i.o., projectmedewerker
d.oomen@gdnet.nl

Bianca Grin

Bianca Grin
Projectmedewerker E-learning
b.grin@gdnet.nl

Petra Remmers

Petra Remmers
Trainer/verpleegkundige
p.remmers@gdnet.nl

Els Sanders

Els Sanders
Trainer/adviseur, verpleegkundige
e.sanders@gdnet.nl

Shirley Doorakkers

Shirley Doorakkers
Secretarieel medewerkster
administratie@gdnet.nl

Anja Veldhuizen

Anja Veldhuizen
Management assistente
administratie@gdnet.nl

Richelle Verhoof

Richelle Verhoof
Secretarieel medewerkster
administratie@gdnet.nl